KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13546093
nr 1354 6093
Walter Sundman
(1908-1963), Sverige
Oljemålning, Landskap med gärdesgård. Signerad och daterad -43. Olja på pannå, 33x53 cm
Utrop:
300 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 18:46:18
Walter Sundman
Läs mer om Walter Sundman